Оголошення

Навчання по системі Рейкі Усуї

Луцьк
Додано: 10.09.2017 Номер: 29293

Опис

Рейкі перекладається з японської мови як універсальна життєва енергія. Рейкі - це реальна можливість в прямому і переносному смислі "взяти в свої руки своє життя". Рейкі - парадоксальна традиція: з одного боку гранично проста, з іншого боку має невичерпну глибину та тонкість; вона, мабуть старше людства і в той же час в нинішньому вигляді нараховує біля 100 років.
Чим знаменний метод Рейкі?
1. Йому може навчитися і потім практикувати люба людина. Не потрібно спеціальних знань, умов, немає обмежень по здоров’ю, ступеню таланта и освіти.
2. Одного разу навчившись знання і вміння зберігається на все життя.
3. Для практики Рейкі не треба ніякого обладнання, спеціаль¬ного приміщення, аксесуарів. Все, що треба - є у вас: це - руки і трохи часу.
4. При практиці Рейкі ви не витрачаєте свою енергію або життєву силу.
5. Рейкі - дуже гармонічна, продумана і безпечна система: спочатку ви відновлюєте своє тіло, а потім, поступово відкриваєтесь все більшим енергіям та можливостям.
6. З Рейкі можливо вирішити любу проблему свого здоров’я та свого життя. Проте результат не завжди прямолінійний або придуманий вашим Его. Ви отримаєте то найкраще, що дійсно необхідно вашому істинному Я.
7. Рейкі - це можливість слухати голос вашої Душі.
Можливо багато ще сказати про переваги Рейкі, однак краще самому спробувати «смак» енергії зцілення.
Навчання Рейкі проходить шляхом ініціації (посвячення). Існують три ступені навчання. Безпосередньо після навчання ви можете практикувати Рейкі, даючи енергію собі або іншим людям через долоні рук. Енергія Рейкі активує природні цілительні сили вашого організму, який сам виконує відновлення і корекцію порушених функцій и вилікування від захворювань.
Ефекти Рейкі:
-підвищення життєвого тонусу і поліпшення самопочуття
-знаходження радості життя
-підвищення працездатності
-лікування гострих і хронічних захворювань
-знаходження внутрішнього спокою і впевненості в собі
-вирішення психологічних проблем, вирішення внутрішніх і зовнішніх конфліктів
-духовний розвиток

Схожі оголошення

Реклама ТОП

Спецпроекти

Реклама

Ми в ВКонтакті

Ми у Twitter